Підставки для квітів Кантрі - ferrum-decor™

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Будь-господар заміського будинку або міської квартири прагне до того, щоб зробити простір для життя і роботи максимально комфортним. Живі квіти відмінно допомагають впоратися з цим завданням, адже вони привносять в будь-який інтер'єр нотки натуральності, легкості і благородства. Компанія «Холодна кування» пропонує своїм клієнтам найпопулярніші види підставок для квітів з матеріалів найвищої якості. Неперевершений зовнішній вигляд таких квіткових аксесуарів досягнуто шляхом створення тандему дерева і металу.

Оригінальність підставок компанії обумовлена ​​дизайнерським підходом до їх створення. В руках умілого майстра метал перетворюється на вишукану підставку для квітів, яка вміло обрамляє і підкреслює красу рослини, забезпечуючи йому оптимальні умови для росту і розвитку. Сайт компанії містить широкий асортимент підставок різних конфігурацій, розмірів і форм. Купити підставки для квітів ви можете як оптом, так і в роздріб. Цінова політика компанії «Холодна кування» дозволяє кожному клієнту вибрати інтер'єрний аксесуар відмінної якості в згоді з його бюджетом.

Підставка з ящиками - новий тренд квітництва. Такий предмет інтер'єру не тільки зручно розмістить ваші улюблені рослини, але і стане родзинкою будь-якого приміщення. Металевий каркас такої підставки робить її витонченої і стильною, але при цьому забезпечує їй максимальну стійкість і надійність. Така підставка дозволяє значно полегшити догляд за рослинами в будинку і зберігає їх в найкращому вигляді.

Стійка для квітів в стилі Кантрі дозволить розмістити рослини найбільш компактно без шкоди для їх комфорту. Особлива конфігурація, розроблена майстрами компанії «Холодна кування», дає можливість помістити на таку стійку кілька вазонів з квітами. В результаті квіткова композиція займе мінімум місця у вашій квартирі або заміському будинку. В обрамленні витонченою стійки Кантрі з металу живі рослини будуть пахнути ще сильніше, і радувати господарів своєю неперевершеною природною красою.

Підставки під квіти, виконані в техніці холодного кування, відрізняються особливою атмосферної стійкістю і екологічністю. Створення таких предметів інтер'єру передбачає покриття їх особливою порошковою фарбою, яка перешкоджає появі іржі, цвілі або зміни зовнішнього вигляду виробу. Таке барвник покриття є абсолютно безпечним для здоров'я людей і тварин. Якщо розмістити таку підставку на вулиці, то ніякої шкоди зовнішні умови їй не завдадуть. Ковані підставки для квітів від компанії «Холодна кування» буду служити вам вірою і правдою довгі роки.

Особливе місце в модельному ряді інтер'єрних аксесуарів компанії займають підставки з кашпо. Ці дизайнерські опори для живих квітів поєднують в собі витонченість і благородство, витонченість ліній і візерунків з міцністю і стійкістю конструкцій. Ваші улюблені кімнатні рослини будуть у безпеці, навіть якщо в будинку є цікаві діти або активні тварини.

Дана сторінка сайту містить велику кількість різних моделей, в тому числі і підставки під квіти Кантрі. Відмінна якість забезпечується відповідальним індивідуальним підходом виробника до кожного конкретного виробу. Ви не знайдете аналогів даними моделям ніде, адже всі вони виконані з авторських розробок майстрів компанії.

В процесі виробництва товарів компанії Kovkacom були використані передові технології холодного кування, які дозволили створити тандем природного теплоти дерева і вишуканого холоду металу. Ця поєднання одне з небагатьох, яке може похвалитися відмінною якістю при чудовий зовнішній вигляд.

Установка підставок для квітів з металу можлива не тільки в межах квартири або будинку, а й за їх межами. В оформленні саду або присадибної ділянки композиції з живими рослинами виглядають дуже виграшно. Якщо купити підставки під квіти різної висоти, то можна створити унікальну багаторівневу композицію.

Оформлення екстер'єру заміського будинку звичайними клумбами вже ні у кого не викликає інтересу і придихання. Інша справа - колоритні квіткові інсталяції, виконані власними руками.

Підставки під квіти в стилі Кантрі із дерев'яними кашпо виглядають дуже незвично, природно і стильно. Якщо встановити їх біля вхідних групи будинку, то присадибна ділянка перетвориться до невпізнання, а ваші гості будуть просто вражені буйством фарб на вашому дворі.

Багато господарів заміських садиб практикують декорування квітковими композиціями альтанок і терас. Цей варіант просто не має недоліків ні в питаннях зовнішнього вигляду приміщень, ні в сфері догляду за рослинами. На зручних підставках будь-яку квітку матиме ідеальні умови для зростання, а його господар буде витрачати мінімум зусиль для підтримки краси рослини.

Купити підставки для квітів будь-яких розмірів і форм ви можете на сайті Kovkacom. Співвідношення ціна-якість дозволяє зробити не просто покупку - інвестицію в неперевершену красу свого будинку на довгі роки!