Співробітництво

ВИРОБИ ВІД ВИРОБНИКА.

Ми дуже любимо красиві металеві речі і талановитих людей, що створюють такі речі. І віримо, що наше бачення і ідеологія близькі багатьом професіоналам у сфері дизайну.
Запрошуючи до співпраці ми дамо величезний простір для творчості без націнок на дизайн і прострочених замовлень.
Ми виробляємо не тільки свої моделі з металу, а й можемо прізвесті інші меблі або вироби декору на замовлення. Працюємо з усіма видами металу, а так же дерева і пластик.

Шановні дизайнери! Наші меблі наповнить ваші проекти досконалою красою, комфортом і функціональністю. На базі нашого модельного ряду ми виробляємо будь-які зміни габаритів меблів. А також можемо втілити в життя Ваші ідеї.

Власники кафе, барів, ресторанів, готелів, баз відпочинку та інших об'єктів громадського користування! У нас великий досвід по наповненню меблями таких об'єктів. Ми підберемо вам меблі з нашого асортименту або виготовимо за індивідуальним проектом. Ми знаємо, що таке індивідуальний підхід до клієнта - ви залишитеся задоволені !!!

Якщо ви представляєте інтереси оптової бази, меблевого магазину, сувенірного, квіткового або магазину декору - ми з радістю обговоримо всі варіанти співпраці!

З питань звертатися по телефону +380667890400 і e-mail: kirill@kovkacom.com.ua

Для оптових замовлень перейдіть за посиланням на сайтFERRUM-DECOR.COM.UA, для входу використовуйте свій e-mail і пароль. У випадки якихось збоїв звертайтеся за телефонами або на e-mail. Вибачаємося за незручність.