Стіл кухонний

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 27

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 27

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Стіл кухонний

Яка кухня, або їдальня, або навіть спільний простір між цими двома зонами обходиться без одного з найголовніших меблевих атрибутів. Стіл кухонний – функціональне рішення для того, що уся родина зустрічалась за ним під час прийому їжі, або навіть виконувала роль часткової допомоги у її приготуванні, адже, погодьтеся, не завжди простору робочої поверхні, за умови, що вона взагалі є, вистачає для того, щоб комфортно готувати страви. Ми пропонуємо обрати та замовити за доступною вартістю найбільш вдалу модель за всіма вимогами, які ви до неї виставляєте, а ціни інтернет-магазину, як швидкість доставки замовлення по Україні, вас приємно порадують.

Стіл з ДСП – функціональне та стильне рішення

Вже понад 25 років власники маленьких та просторих квартир та будинків вирішують купити меблі з ДСП. Дерев’яно-стружкові плити виробляються з тирси за допомогою клею та домішок, що робить їх витривалими і практичними у використанні. Доступна ціна та можливість створення різноманітного декору – вагомі переваги ДСП над іншими матеріали. Окрім цього, треба зазначити, що такі об’єкти мають й інші важливі плюси, зокрема:

 • можливість створення різноманітної форми, у тому числі, нетипової авторської;
 • варіації комбінації з різними матеріалами у вигляді надбудов чи основи;
 • можливість оформлювати стільницю у різні відтінки та фактури: як глянцеві, так матові, у тому числі, які детально імітують дерево.

Середній термін використання меблів – понад 8 років. Їх невелика вага та витривалість роблять конструкції з цього матеріалу одними з найбільш популярних серед клієнтів з усієї України.

Для яких інтер’єрних стилів можна знайти столи?

Наш широкий каталог, який постійно оновлюється новими моделями, пропонує обрати різноманітні моделі. До речі, якщо ви точно знаєте її назву, оберіть у відповідному полі, і переконайтесь – запропонована ціна найнижча, а якість – найкраща. Якщо ж ваша кухня чи студія у стилі лофт, тоді обов’язково зверніть увагу на певні моделі, адже вони адаптовані до нього максимально завдяки таким атрибутам:

 • сувора прямокутна чи квадратна форма;
 • можливість комбінування з нижньою надбудовою аналогічної форми;
 • ніжки виконані з металу різної форми: круглі чи прямокутні;
 • гра на контрасті: світла стільниця – темні опори чи навпаки.

Окрім того, такі лаконічні меблі адаптуються в кімнаті з іншим стильовим рішенням. Їх часто можна побачити в кухнях, які оформлені в класичному стилі, сучасному, еклектичному та навіть деконструктивізмі, оскільки саме прямі кути можуть відіграти не аби яку важливу логічну роль у заданні загального настрою кімнаті. Незамінними вони стануть для мінімалізму, екологічного та хай-теку, звичайно, за умови, що у приміщенні будуть і інші характерні для них меблі, предмети декору та матеріали оздоблення.

Поради для успішного вибору

Якщо перед вами стоїть завдання купити обідній стіл, то пошук варто розпочинати з підбору найбільш влучного рішення з урахуванням розміру. Якщо у вас невелика родина, тоді краще вибрати сучасний квадратний, якщо ж навпаки, – зробіть ставку на прямокутний. Моделі-трансформери незамінні у тому випадку, коли у вас часто збираються гості, але постійно тримати великий стіл немає можливості через невелику площу приміщення. У нас представлені вироби від перевірених та надійних виробників.

Для того, щоб модель цілковито виправдовувала очікування, покладені на неї, варто наперед враховувати й інші важливі фактори:

 • місце, де буде розміщений стіл;
 • інтенсивність освітлення цієї зони;
 • зручність підходу до місяця для сидіння.

Серед технічних особливостей моделей принципово звернути увагу на товщину ДСП, габарити конструкції, а також колір. Пропонуємо вам купити стіл кухонний, який буде гарно виглядати у різних сценаріях розміщення: як вздовж стіни, коли є 3 сторони для сидіння, у кутку, де є зручні місця для 2-х людей, або ж такий, до якого є доступ з різних боків. Інколи, особливо коли мова йде сучасний інтер’єр та відмову від статичних конструкцій для поділу приміщення на зони, стіл може брати на себе цю роль. Він одночасно дозволяє і їжу приймати, та при цьому робить візуальну ставку на поділ приміщення: приготування, відпочинку, прийму їжі.

Багато моделей, що представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, можна додатково використовувати як робоче місце. Коли простір квартири не дозволяє виокремити собі кімнату для роботи, але треба десь працювати із паперами чи ноутбуком, такі меблі стануть гарним рішенням.

Переваги кухонних столів

ДСП – практичний матеріал, який досить легкий, але при цьому витривалий. Він витримує різноманітні силові та вагові навантаження. Їх доставка не вимагає специфічних захисних прийомів, а збірка конструкції відбувається дуже просто. Догляд за такими конструкціями не вимагає якихось специфічних знань чи навичок, а також матеріалів та засобів.

Додатково у нас можна підібрати й інші необхідні меблі в їдальню, аби створити цілісне рішення у вигляді комплекту. Серед них варто ближче подивитися на наступні:

 • тумбочки;
 • етажерки;
 • стільці та табурети;
 • комоди.

Стіл кухонний адаптується у приміщення з різним рівнем інтенсивності освітлення. Не варто перейматися, що з часом покриття втратить свою цілісність. Ціни на меблі, що представлені в інтернет-магазині, порадують вас своєю доступністю, а якість кожного замовлення буде на висоті.