Підставка для квітів Стойка декоративна 1 середня - ferrum-decor™

SKU
SD1S
В наявності
743,00 ₴
-
+
Огляд
розміри: висота-60см, ширина - 38см, глибина - 38см диаметр горшка: верхнее кольцо 35см, нижнее 29см

Підставка для квітів Стойка декоративна 1 середня

Головною перевагою підставки для квітів у вигляді декоративної стійки є її надійність і міцність - вона витримує до 100 кг ваги, що дозволяє встановити на неї квіти в масивних керамічних горщиках мають велику вагу. Максимальний діаметр горщика, який можна поставити на цю підставку становить 35 см. диаметр горшка: верхнее кольцо 35см, нижнее 29см

Ця підставка декорована вензелями і рослинними елементами у вигляді листочків винограду на бортику. Ніжки мають додаткові упори (в низу), у вигляді металевих «капелюшків», що дає підставці під квіти додаткову стійкість, а також збереже ваше підлогове покриття.

Замовляючи підставку для квітів, обов'язково уточнюйте її колір. За вашим бажанням колір металевого каркаса може бути мідного, золотого, срібного або бути покритим декоративним лаком - золотого, бежевого або бронзового кольору.

 

Підставки під кімнатні квіти - це не просто сталева конструкція, це наше скромне твір мистецтва, створений методом холодного кування, покрите порошковою фарбою, готове служити квітникарю, як любителю, так і професіоналу, вірою і правдою, а найголовніше - радувати око в будь-якому інтер'єрі . Це і надійність, і вишуканість, які притаманні всім творам нашого мистецтва, назва якому «Холодна кування».


розміри: висота-60см, ширина - 38см, глибина - 38см діаметр горщика: 35см

Докладніше
Тип підставки Підлогова
Кількість горщиків 1 вазон
Наявність кашпо Без кашпо
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Підставка для квітів Стойка декоративна 1 середня