Категорії
Пошук
Полиця настінна Ferrum-decor Ханді 2 має наступні характеристики:
Ця полиця буде чудовим доповненням для зберігання різних предметів як вдома, так і на дачі, а також в офісному приміщенні.
| Колір основи виробу | Сірий |
|---|---|
| Колір ДСП | Венге Магія |
| Висота | 24 см |
| Висота виробу | 240 |
| Доставка: Орієнтовна вартість - | 100 грн |
| Ширина | 60 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина виробу,мм | 600 |
| Глибина | 24 см |
| Глибина виробу | 240 |
| Рекомендації щодо догляду | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. Не залишати вологу на ДСП • Дотримуватися допустимих вагових навантажень • ксплуатація в приміщеннях не нижче 8С і відносної вологості 68±12% |