(050) 33-33-859

(066) 789-04-00 

0item(s)

Ваш кошик порожній.

Product was successfully added to your shopping cart.

Підставка для квітів: Розкладушка карусель 9
Подставка для цветов: Раскладушка карусель 9 Подставка для цветов: Раскладушка карусель 9 купить Подставка для цветов: Раскладушка карусель 9 Підставка для квітів: Розкладушка карусель 9 купити Подставка для цветов: Раскладушка карусель 9

Підставка для квітів: Розкладушка карусель 9

Артикул: RK9

Залишіть відгук про цей товар першими

Короткий огляд

розміри:
висота-165см,
ширина - 85см,
глибина - 50см
діаметр горщика: 22см

Наявність: Відсутній на складі

1 503 грн.

Деталі

Підставка для квітів: Розкладушка карусель 9

тип: карусель кількість вазонів: 9 розміри: висота-165см, ширина - 85см, глибина - 50см діаметр горщика: 22см Це найбільша підлогова підставка для квітів з сімейства підставок «Розкладачка карусель». Ця підставка стане не замінна для любителя домашнього квітникарства, адже вона розрахована на 9 вазонів. Кована кошичок для установки вазона має діаметр 22 см.Подставка під квіти «Розкладачка карусель» складається з трьох секцій різної висоти, кожна секція розрахована на 3и вазона. Ці секції з'єднані разом, на одній ості, так що з боку ця підставка нагадує карусель. Основа підставки для квітів і самі ковані кошички прикрашені витіюватими елементами і кованими листочками винограду. Ця підставка зможе стати прикраса будь-якого приміщення, привнести в нього атмосферу розкоші та естетичної краси.
Кована підставка для квітів: Розкладачка карусель 9 - це не просто сталева конструкція, це наше скромне твір мистецтва, створений методом холодного кування, покрите порошковою фарбою, готове служити квітникарю, як любителю, так і професіоналу, вірою і правдою, а найголовніше - радувати очей в будь-якому інтер'єрі. Це і надійність, і краса, які притаманні всім творам нашого мистецтва, назва якому «Холодна кування».


Додаткова інформація

Обліковий номер RK9
Доставка Недоступний
Вид Ні
Материал изделия Метал, фарба порошкова
Вигляд виробу Подставка под цветы
Форма Ні
Производитель Холодная ковка™
Country of Manufacture Україна

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

  1. Залишіть відгук про цей товар першими

Напишіть власний відгук

Купить в 1 Клик

* Обов'язкові поля

Купити Підставка для квітів: Розкладушка карусель 9 з розділу Розкладні за вигідною ціною 1 503 грн.. Завжди великий асортимент на сайті Ferrum-decor ™.